Atlagel Logo

ALKURUŞ 7 Aygır istatistikleri ve yavruları

Genel endeks: +7%
4
Yarışan yavru
148
Koşu
%6.8
Galibiyet (10)
%39.2
İlk 3 oranı
3
Koşu kazanan yavru

ALKURUŞ 7 yavruları Atlagel kayıtlarında 4 farklı at ile toplam 148 koşuya çıktı; bu koşularda 10 birincilik (%6.8) ve 58 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %7 üzerinde. 4 yavrudan 3 tanesi (%75) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları mil mesafesinde (1400–1700m) aldı (%7.6 galibiyet, ortalama %9.6).

Güçlü ve zayıf olduğu koşullar Türkiye ortalamasına göre

Mil (1400–1700m)
+21%
66 koşu · %7.6 galibiyet · %45.5 ilk 3
Kum (genel)
+7%
71 koşu · %5.6 galibiyet · %42.3 ilk 3
Çim (genel)
+6%
77 koşu · %7.8 galibiyet · %36.4 ilk 3
Orta (1800–2100m)
+3%
52 koşu · %7.7 galibiyet · %36.5 ilk 3

Zemin, pist durumu ve mesafe karnesi

ALKURUŞ 7 yavrularıKum

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Kum geneli71%5.6%42.3+7%
Mesafe
Kısa (≤1300m)8%0%37.5-8%
Mil (1400–1700m)34%5.9%50+19%
Orta (1800–2100m)27%7.4%370%
Uzun (2200m+)2%0%0-12%

Annenin babası olarak (torunları)Kum

Bu zeminde kayıt yok.

Yavruları 4 yavrudan en başarılı 0 at

Veritabanında yavru kaydı bulunamadı.

Sık sorulan sorular

ALKURUŞ 7 yavruları hangi pistte daha başarılı?

ALKURUŞ 7 yavruları en başarılı sonuçları kum pistte aldı. Kum pistte 71 koşuda %5.6 galibiyet; Çim pistte 77 koşuda %7.8 galibiyet.

ALKURUŞ 7 yavruları için en uygun mesafe hangisi?

Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Mil (1400–1700m): 66 koşuda %7.6 galibiyet ve %45.5 ilk üç oranı.

ALKURUŞ 7 kaç yavrusu yarıştı?

Atlagel kayıtlarında ALKURUŞ 7 babalı 4 at toplam 148 koşuya çıktı ve 10 birincilik kazandı.

Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 06.11.2026).