Atlagel Logo

BAYKAN 1 Aygır istatistikleri ve yavruları

Genel endeks: -1%
50
Yarışan yavru
632
Koşu
%10
Galibiyet (63)
%28.8
İlk 3 oranı
26
Koşu kazanan yavru
80
Torun (annenin babası)

BAYKAN 1 yavruları Atlagel kayıtlarında 50 farklı at ile toplam 632 koşuya çıktı; bu koşularda 63 birincilik (%10) ve 182 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasıyla aynı seviyede. 50 yavrudan 26 tanesi (%52) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları normal sentetik pistte aldı (%15.5 galibiyet, ortalama %10.2). En zayıf kaldığı yer ise ağır / ıslak kum pistte (%5.7 galibiyet). Mesafe olarak en verimli olduğu bant kısa (≤1300m). Annenin babası olarak da 80 torunu 1.010 koşuya çıktı.

Güçlü ve zayıf olduğu koşullar Türkiye ortalamasına göre

Sentetik · Normal
+23%
58 koşu · %15.5 galibiyet · %34.5 ilk 3
Sentetik (genel)
+23%
58 koşu · %15.5 galibiyet · %34.5 ilk 3
Kısa (≤1300m)
+17%
226 koşu · %13.3 galibiyet · %31 ilk 3
Çim · Yumuşak
0%
68 koşu · %8.8 galibiyet · %27.9 ilk 3
Kum · Ağır şartlar (en zayıf)
-39%
35 koşu · %5.7 galibiyet

Zemin, pist durumu ve mesafe karnesi

BAYKAN 1 yavrularıSentetik

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Sentetik geneli58%15.5%34.5+23%
Pist durumu
Normal58%15.5%34.5+23%
Mesafe
Kısa (≤1300m)27%14.8%29.6+12%
Mil (1400–1700m)23%13%34.8+14%
Orta (1800–2100m)8%25%50+30%

Annenin babası olarak (torunları)Sentetik

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Sentetik geneli38%5.3%21.1-27%
Pist durumu
Normal37%2.7%18.9-37%
Mesafe
Kısa (≤1300m)21%9.5%33.3+3%
Mil (1400–1700m)9%0%0-38%
Orta (1800–2100m)6%0%16.7-20%
Uzun (2200m+)2%0%0-12%

Yavruları 50 yavrudan en başarılı 0 at

Veritabanında yavru kaydı bulunamadı.

Sık sorulan sorular

BAYKAN 1 yavruları hangi pistte daha başarılı?

BAYKAN 1 yavruları en başarılı sonuçları sentetik pistte aldı. Sentetik pistte 58 koşuda %15.5 galibiyet; Kum pistte 272 koşuda %9.2 galibiyet; Çim pistte 302 koşuda %9.6 galibiyet.

BAYKAN 1 yavruları ağır pistte nasıl koşar?

Ağır, yumuşak, ıslak ve sulu pistlerde BAYKAN 1 yavrularının sonuçları: Çim (94 koşu, %7.4 galibiyet, ortalama %9); Kum (35 koşu, %5.7 galibiyet, ortalama %10.1).

BAYKAN 1 yavruları için en uygun mesafe hangisi?

Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Kısa (≤1300m): 226 koşuda %13.3 galibiyet ve %31 ilk üç oranı.

BAYKAN 1 kaç yavrusu yarıştı?

Atlagel kayıtlarında BAYKAN 1 babalı 50 at toplam 632 koşuya çıktı ve 63 birincilik kazandı.

Benzer aygırlar Sentetik pistte başarılı

MY DEAR SON +86% ORATORIO +73% CAPE CROSS +66% ELUSIVE CITY +65% BEKMEZBEY +64% RIP VAN WINKLE +62%

Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 01.11.2026).