Atlagel Logo

GÜMÜŞTEKİN Aygır istatistikleri ve yavruları

Genel endeks: -66%
44
Yarışan yavru
337
Koşu
%1.8
Galibiyet (6)
%11.9
İlk 3 oranı
6
Koşu kazanan yavru
2
Torun (annenin babası)

GÜMÜŞTEKİN yavruları Atlagel kayıtlarında 44 farklı at ile toplam 337 koşuya çıktı; bu koşularda 6 birincilik (%1.8) ve 40 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %66 altında. 44 yavrudan 6 tanesi (%14) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları mil mesafesinde (1400–1700m) aldı (%1.4 galibiyet, ortalama %9.6). En zayıf kaldığı yer ise çim pistte (%1.1 galibiyet). En çok kazanan yavrusu GÜMÜŞBAHAR(Öldü) (35 koşuda 1 birincilik). Annenin babası olarak da 2 torunu 3 koşuya çıktı.

Güçlü ve zayıf olduğu koşullar Türkiye ortalamasına göre

Mil (1400–1700m)
-51%
70 koşu · %1.4 galibiyet · %15.7 ilk 3
Kum (genel)
-57%
239 koşu · %2.1 galibiyet · %15.5 ilk 3
Kum · Normal
-63%
192 koşu · %1 galibiyet · %13.5 ilk 3
Kısa (≤1300m)
-66%
245 koşu · %2 galibiyet · %10.6 ilk 3
Çim (genel) (en zayıf)
-77%
88 koşu · %1.1 galibiyet

Zemin, pist durumu ve mesafe karnesi

GÜMÜŞTEKİN yavrularıKum

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Kum geneli239%2.1%15.5-57%
Pist durumu
Normal192%1%13.5-63%
Islak13%7.7%23.1-11%
Sulu2%50%50+22%
Diğer8%0%12.5-26%
Ağır şartlar15%13.3%26.7+3%
Mesafe
Kısa (≤1300m)168%2.4%14.3-55%
Mil (1400–1700m)55%1.8%20-41%
Orta (1800–2100m)16%0%12.5-39%

Annenin babası olarak (torunları)Kum

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Kum geneli1%0%0-6%
Pist durumu
Normal1%0%0-6%
Mesafe
Kısa (≤1300m)1%0%0-6%

Yavruları 86 at · galibiyete göre

Sütun başlıklarına tıklayarak sıralayabilirsiniz.
YavruAnne / Ann. babasıDoğ.Koşu1.İlk 3En iyi zemin
GÜMÜŞBAHAR(Öldü) YAZBAHAR 20133515 Sentetik
ÇİÇEKKAYA AYSEKİ 20131615 Kum
GÜMÜŞBATUR SABAHIM 20141213 Kum
GÜMÜŞTEKİNİN OĞLU GÜL ÇEŞMİ 20161013 Kum
DURMAZOĞLU ŞEKERKAYA 20131211 Çim
HAYDİ DİZDAR ZELYURT GÜLÜ 2016411 Kum
HAYATCAN DIREJANLI 20122005 Kum
NAZEYİN KIZI NAZEY 20141905 Kum
ULUDAĞKAYA(Öldü) KARBEYAZI 20131605 Kum
GÜNEŞGÜZELİ ASLANKIZI 20131603 Kum
GÜLGÜNGÜLÜ GÜLGÜN HANIM 2016902 Kum
PERİSU ELMALIŞEKER 20131901 Kum
DİYAR KAN AKNİGAR 2013701 Kum
ARSLAN FIRTINASI SEMİDAR 20131000 Kum
GENÇKAYA(Öldü) GENCAY 2013900 Çim
TRUVA GÜZELİ MELİSİM 2016900 Kum
ÇILGINASLAN(Öldü) DİBA 2013800 Çim
DÜNYAGÜZELİKAYA(Öldü) ACUZE 2013800 Çim
GÜMÜŞBURUN(Öldü) GELİNCİK 2013800 Çim
KOPARANKIZ TANNUR 2013800 Kum
FIRTINA TAY KERKENEZKIZI 2016600 Çim
BÜYÜKEFE(Öldü) ŞERMİN 2013600 Çim
SESİGÜR(Öldü) ŞAFAKNUR 2012600 Çim
AKKUŞKAYA NERGİZABLA 2012500 Kum
BEYAZ GELİN(Öldü) KÜÇÜKBERCA 2012500 Çim
BOZSAÇAN ESENGÜL 1 2014500 Çim
KARAKEÇİHATUN OLCAY 2013500 Çim
TEMİZ HANIM ENDAM 2014500 Çim
AKDAĞHAN AKPERİKIZI 2012400 Çim
DİLBERŞİMŞEĞİ LAMİA 2013400 Çim
EĞİLLİ KATRE HOŞSESKIZI 2016400 Kum
DADAHAN İLKAY 2013300 Çim
DİNÇ RÜZGARI ZUHALİM 2016300 Çim
EREĞLİ BEYİ SEVDA MASALI 2013300 Kum
KAYAANTİKA BUKET REMOHAN 2014300 Kum
DAL SARI KARUK YILDIZI 2016200 Kum
GÜMÜŞBABA RONAYİ 2013200 Kum
GÜMÜŞPARLAR BEYNAMESİ 2013200 —
ŞEMSE ANNE VAGUS 2016200 Kum
TİRELESS CANCANAN 2013200 Çim
TUMBUL EMİNE ŞİFASULTAN 2016200 Kum
İNATÇIGENÇ YAMANKIZ 2016100 —
SONKIYAMET NEŞEVİ 2016100 —
ŞAHİNAZ HANIM NECME 40 2016100 —
AÇIKKAYA(Öldü) GÖNÜLBAĞI 2012000 —
ALTINGÜMÜŞ NALCAN 2013000 —
ANGORAKAYA(Öldü) TUNÇBEBEĞİ 2013000 —
ASLIATLI 2013 Tayı ASLIATLI 2013000 —
ASYALIM KÜÇÜKESİN 2014000 —
BABATULYAR(Öldü) NURTAYIM 2014000 —
Tüm 86 yavruyu göster ▾

Sık sorulan sorular

GÜMÜŞTEKİN yavruları hangi pistte daha başarılı?

GÜMÜŞTEKİN yavruları en başarılı sonuçları kum pistte aldı. Kum pistte 239 koşuda %2.1 galibiyet; Çim pistte 88 koşuda %1.1 galibiyet.

GÜMÜŞTEKİN yavruları ağır pistte nasıl koşar?

Ağır, yumuşak, ıslak ve sulu pistlerde GÜMÜŞTEKİN yavrularının sonuçları: Kum (15 koşu, %13.3 galibiyet, ortalama %10.1).

GÜMÜŞTEKİN yavruları için en uygun mesafe hangisi?

Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Uzun (2200m+): 1 koşuda %0 galibiyet ve %0 ilk üç oranı.

GÜMÜŞTEKİN kaç yavrusu yarıştı?

Atlagel kayıtlarında GÜMÜŞTEKİN babalı 44 at toplam 337 koşuya çıktı ve 6 birincilik kazandı. En çok kazanan yavrusu GÜMÜŞBAHAR(Öldü).

Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 06.11.2026).