Atlagel Logo

HİLALÜZZAMAN 15 Aygır istatistikleri ve yavruları

Genel endeks: 0%
15
Yarışan yavru
495
Koşu
%8.7
Galibiyet (43)
%31.7
İlk 3 oranı
12
Koşu kazanan yavru
8
Torun (annenin babası)

HİLALÜZZAMAN 15 yavruları Atlagel kayıtlarında 15 farklı at ile toplam 495 koşuya çıktı; bu koşularda 43 birincilik (%8.7) ve 157 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasıyla aynı seviyede. 15 yavrudan 12 tanesi (%80) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları kısa mesafede (1300m ve altı) aldı (%10.5 galibiyet, ortalama %9.7). En zayıf kaldığı yer ise çim pistte (%7.9 galibiyet). Annenin babası olarak da 8 torunu 117 koşuya çıktı.

Güçlü ve zayıf olduğu koşullar Türkiye ortalamasına göre

Kısa (≤1300m)
+14%
114 koşu · %10.5 galibiyet · %35.1 ilk 3
Kum (genel)
+11%
279 koşu · %9.3 galibiyet · %36.6 ilk 3
Orta (1800–2100m)
+5%
125 koşu · %11.2 galibiyet · %30.4 ilk 3
Mil (1400–1700m)
-5%
234 koşu · %6.8 galibiyet · %31.6 ilk 3
Çim (genel) (en zayıf)
-14%
216 koşu · %7.9 galibiyet

Zemin, pist durumu ve mesafe karnesi

HİLALÜZZAMAN 15 yavrularıKum

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Kum geneli279%9.3%36.6+11%
Mesafe
Kısa (≤1300m)63%14.3%44.4+43%
Mil (1400–1700m)142%7%36.6+4%
Orta (1800–2100m)69%10.1%30.4-1%
Uzun (2200m+)5%0%20-16%

Annenin babası olarak (torunları)Kum

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Kum geneli51%2%9.8-56%
Mesafe
Kısa (≤1300m)22%4.5%9.1-37%
Mil (1400–1700m)16%0%12.5-38%
Orta (1800–2100m)11%0%9.1-35%
Uzun (2200m+)2%0%0-12%

Yavruları 15 yavrudan en başarılı 0 at

Veritabanında yavru kaydı bulunamadı.

Sık sorulan sorular

HİLALÜZZAMAN 15 yavruları hangi pistte daha başarılı?

HİLALÜZZAMAN 15 yavruları en başarılı sonuçları kum pistte aldı. Kum pistte 279 koşuda %9.3 galibiyet; Çim pistte 216 koşuda %7.9 galibiyet.

HİLALÜZZAMAN 15 yavruları için en uygun mesafe hangisi?

Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Kısa (≤1300m): 114 koşuda %10.5 galibiyet ve %35.1 ilk üç oranı.

HİLALÜZZAMAN 15 kaç yavrusu yarıştı?

Atlagel kayıtlarında HİLALÜZZAMAN 15 babalı 15 at toplam 495 koşuya çıktı ve 43 birincilik kazandı.

Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 07.11.2026).