Atlagel Logo

HİLALÜZZAMAN 23 67 Aygır istatistikleri ve yavruları

Genel endeks: -33%
3
Yarışan yavru
107
Koşu
%5.6
Galibiyet (6)
%19.6
İlk 3 oranı
2
Koşu kazanan yavru
1
Torun (annenin babası)

HİLALÜZZAMAN 23 67 yavruları Atlagel kayıtlarında 3 farklı at ile toplam 107 koşuya çıktı; bu koşularda 6 birincilik (%5.6) ve 21 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %33 altında. 3 yavrudan 2 tanesi (%67) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları çim pistte aldı (%9.6 galibiyet, ortalama %9.7). En zayıf kaldığı yer ise kum pistte (%1.8 galibiyet). Mesafe olarak en verimli olduğu bant mil (1400–1700m). Annenin babası olarak da 1 torunu 7 koşuya çıktı.

Güçlü ve zayıf olduğu koşullar Türkiye ortalamasına göre

Çim (genel)
0%
52 koşu · %9.6 galibiyet · %28.8 ilk 3
Mil (1400–1700m)
-18%
39 koşu · %7.7 galibiyet · %20.5 ilk 3
Orta (1800–2100m)
-32%
54 koşu · %5.6 galibiyet · %18.5 ilk 3
Kum (genel)
-56%
55 koşu · %1.8 galibiyet · %10.9 ilk 3

Zemin, pist durumu ve mesafe karnesi

HİLALÜZZAMAN 23 67 yavrularıÇim

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Çim geneli52%9.6%28.80%
Mesafe
Kısa (≤1300m)1%0%0-6%
Mil (1400–1700m)20%15%30+17%
Orta (1800–2100m)24%8.3%25-7%
Uzun (2200m+)7%0%42.9-8%

Annenin babası olarak (torunları)Çim

Bu zeminde kayıt yok.

Yavruları 3 yavrudan en başarılı 0 at

Veritabanında yavru kaydı bulunamadı.

Sık sorulan sorular

HİLALÜZZAMAN 23 67 yavruları hangi pistte daha başarılı?

HİLALÜZZAMAN 23 67 yavruları en başarılı sonuçları çim pistte aldı. Çim pistte 52 koşuda %9.6 galibiyet; Kum pistte 55 koşuda %1.8 galibiyet.

HİLALÜZZAMAN 23 67 yavruları için en uygun mesafe hangisi?

Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Mil (1400–1700m): 39 koşuda %7.7 galibiyet ve %20.5 ilk üç oranı.

HİLALÜZZAMAN 23 67 kaç yavrusu yarıştı?

Atlagel kayıtlarında HİLALÜZZAMAN 23 67 babalı 3 at toplam 107 koşuya çıktı ve 6 birincilik kazandı.

Benzer aygırlar Çim pistte başarılı

KALAGLOW +119% PRINCE TUDOR +113% CONTE ZİMON +113% KING PENGUIN +109% SKY ROCKET +108% REVOQUE +102%

Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 08.11.2026).