Atlagel Logo

İSTANBUL Aygır istatistikleri ve yavruları

Genel endeks: -5%
3
Yarışan yavru
88
Koşu
%9.1
Galibiyet (8)
%28.4
İlk 3 oranı
3
Koşu kazanan yavru

İSTANBUL yavruları Atlagel kayıtlarında 3 farklı at ile toplam 88 koşuya çıktı; bu koşularda 8 birincilik (%9.1) ve 25 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %5 altında. 3 yavrudan 3 tanesi (%100) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları mil mesafesinde (1400–1700m) aldı (%15.4 galibiyet, ortalama %9.6). En zayıf kaldığı yer ise orta mesafede (1800–2100m) (%4.2 galibiyet). En çok kazanan yavrusu LATEST NOVEL (44 koşuda 5 birincilik).

Güçlü ve zayıf olduğu koşullar Türkiye ortalamasına göre

Mil (1400–1700m)
+13%
26 koşu · %15.4 galibiyet · %26.9 ilk 3
Kum · Normal
+3%
73 koşu · %9.6 galibiyet · %31.5 ilk 3
Kum (genel)
+1%
82 koşu · %9.8 galibiyet · %30.5 ilk 3
Orta (1800–2100m)
-16%
48 koşu · %4.2 galibiyet · %31.3 ilk 3

Zemin, pist durumu ve mesafe karnesi

İSTANBUL yavrularıKum

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Kum geneli82%9.8%30.5+1%
Pist durumu
Normal73%9.6%31.5+3%
Islak4%25%25+10%
Diğer4%0%0-21%
Ağır şartlar4%25%25+10%
Mesafe
Kısa (≤1300m)11%18.2%27.3+14%
Mil (1400–1700m)26%15.4%26.9+12%
Orta (1800–2100m)45%4.4%33.3-13%

Annenin babası olarak (torunları)Kum

Bu zeminde kayıt yok.

Yavruları 3 at · galibiyete göre

Sütun başlıklarına tıklayarak sıralayabilirsiniz.
YavruAnne / Ann. babasıDoğ.Koşu1.İlk 3En iyi zemin
LATEST NOVEL AOSTA 201744518 Kum
SARA CANDAL AOSTA 20142926 Kum
MY IMMORTAL AOSTA 20181511 Kum

Sık sorulan sorular

İSTANBUL yavruları hangi pistte daha başarılı?

İSTANBUL yavruları en başarılı sonuçları kum pistte aldı. Kum pistte 82 koşuda %9.8 galibiyet.

İSTANBUL yavruları için en uygun mesafe hangisi?

Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Mil (1400–1700m): 26 koşuda %15.4 galibiyet ve %26.9 ilk üç oranı.

İSTANBUL kaç yavrusu yarıştı?

Atlagel kayıtlarında İSTANBUL babalı 3 at toplam 88 koşuya çıktı ve 8 birincilik kazandı. En çok kazanan yavrusu LATEST NOVEL.

Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 06.11.2026).