Atlagel Logo

KAHYASI Aygır istatistikleri ve yavruları

Genel endeks: +17%
2
Yarışan yavru
55
Koşu
%10.9
Galibiyet (6)
%38.2
İlk 3 oranı
1
Koşu kazanan yavru
24
Torun (annenin babası)

KAHYASI yavruları Atlagel kayıtlarında 2 farklı at ile toplam 55 koşuya çıktı; bu koşularda 6 birincilik (%10.9) ve 21 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %17 üzerinde. 2 yavrudan 1 tanesi (%50) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları çim pistte aldı (%10.5 galibiyet, ortalama %9.7). Mesafe olarak en verimli olduğu bant mil (1400–1700m). En çok kazanan yavrusu VALENTIN (50 koşuda 6 birincilik). Annenin babası olarak da 24 torunu 475 koşuya çıktı.

Güçlü ve zayıf olduğu koşullar Türkiye ortalamasına göre

Çim (genel)
+14%
38 koşu · %10.5 galibiyet · %36.8 ilk 3

Zemin, pist durumu ve mesafe karnesi

KAHYASI yavrularıÇim

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Çim geneli38%10.5%36.8+14%
Pist durumu
Normal24%12.5%41.7+26%
Yumuşak8%12.5%37.5+13%
Ağır2%0%50+1%
Ağır şartlar10%10%40+13%
Mesafe
Kısa (≤1300m)1%0%0-6%
Mil (1400–1700m)16%18.8%56.3+53%
Orta (1800–2100m)11%0%27.3-18%
Uzun (2200m+)10%10%20-12%

Annenin babası olarak (torunları)Çim

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Çim geneli300%8.3%29.7-4%
Pist durumu
Normal187%5.3%23.5-25%
Yumuşak70%11.4%40+32%
Ağır23%8.7%39.1+17%
Ağır şartlar93%10.8%39.8+31%
Mesafe
Kısa (≤1300m)41%12.2%22-5%
Mil (1400–1700m)87%6.9%27.6-9%
Orta (1800–2100m)128%5.5%31.3-10%
Uzun (2200m+)44%15.9%36.4+15%

Yavruları 12 at · galibiyete göre

Sütun başlıklarına tıklayarak sıralayabilirsiniz.
YavruAnne / Ann. babasıDoğ.Koşu1.İlk 3En iyi zemin
VALENTIN PRAIRIE CHARM 200450620 Çim
YÖRÜK ALİ(Öldü) DRAZINNDA 1991501 Çim
COUP DE COEUR (IRE) FLAMME D AMOUR 2000000 —
KANSAS (GB) KHALAFIYA 2001000 —
LIDAKIYA (IRE)(Öldü) 1997000 —
MASILIA (IRE)(Öldü) MASMOUDA 1997000 —
MOURAMARA (IRE)(Öldü) MAMOURA
LOMOND
1997000 —
SHARBADA (FR)(Öldü) 1992000 —
THE BIG TEASE(Öldü) TANGERINE 2002000 —
TOLGAM (IRE)(Öldü) BLUE CASHMERE
SECRETO
1997000 —
VILLA MARIA (FR)(Öldü) VIEILLE VILLA
KASHMIR
1993000 —
RIDAIYMA (IRE)(Öldü) 1994000 —

Sık sorulan sorular

KAHYASI yavruları hangi pistte daha başarılı?

KAHYASI yavruları en başarılı sonuçları kum pistte aldı. Kum pistte 17 koşuda %11.8 galibiyet; Çim pistte 38 koşuda %10.5 galibiyet.

KAHYASI yavruları ağır pistte nasıl koşar?

Ağır, yumuşak, ıslak ve sulu pistlerde KAHYASI yavrularının sonuçları: Çim (10 koşu, %10 galibiyet, ortalama %9).

KAHYASI yavruları için en uygun mesafe hangisi?

Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Mil (1400–1700m): 21 koşuda %19 galibiyet ve %57.1 ilk üç oranı.

KAHYASI kaç yavrusu yarıştı?

Atlagel kayıtlarında KAHYASI babalı 2 at toplam 55 koşuya çıktı ve 6 birincilik kazandı. En çok kazanan yavrusu VALENTIN.

Benzer aygırlar Çim pistte başarılı

KALAGLOW +119% PRINCE TUDOR +113% CONTE ZİMON +113% KING PENGUIN +109% SKY ROCKET +108% REVOQUE +102%

Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 06.11.2026).