KARACA 5 yavruları Atlagel kayıtlarında 21 farklı at ile toplam 486 koşuya çıktı; bu koşularda 46 birincilik (%9.5) ve 129 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %7 altında. 21 yavrudan 13 tanesi (%62) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları kum pistte aldı (%11.1 galibiyet, ortalama %9.8). En zayıf kaldığı yer ise normal çim pistte (%4 galibiyet). Mesafe olarak en verimli olduğu bant mil (1400–1700m). Annenin babası olarak da 9 torunu 106 koşuya çıktı.
| Koşul | Koşu | 1. | İlk 3 | Endeks |
|---|---|---|---|---|
| Kum geneli | 352 | %11.1 | %30.7 | +7% |
| Pist durumu | ||||
| Normal | 216 | %7.4 | %23.6 | -20% |
| Islak | 17 | %11.8 | %17.6 | -10% |
| Sulu | 4 | %0 | %75 | +9% |
| Diğer | 24 | %4.2 | %41.7 | -1% |
| Ağır şartlar | 21 | %9.5 | %28.6 | -4% |
| Mesafe | ||||
| Kısa (≤1300m) | 101 | %13.9 | %35.6 | +29% |
| Mil (1400–1700m) | 164 | %11.6 | %32.3 | +13% |
| Orta (1800–2100m) | 85 | %7.1 | %22.4 | -25% |
| Uzun (2200m+) | 2 | %0 | %0 | -12% |
| Koşul | Koşu | 1. | İlk 3 | Endeks |
|---|---|---|---|---|
| Kum geneli | 77 | %6.5 | %23.4 | -22% |
| Pist durumu | ||||
| Normal | 61 | %8.2 | %24.6 | -13% |
| Islak | 7 | %0 | %28.6 | -14% |
| Sulu | 1 | %0 | %0 | -6% |
| Diğer | 8 | %0 | %12.5 | -26% |
| Ağır şartlar | 8 | %0 | %25 | -18% |
| Mesafe | ||||
| Kısa (≤1300m) | 20 | %15 | %25 | +9% |
| Mil (1400–1700m) | 39 | %2.6 | %23.1 | -30% |
| Orta (1800–2100m) | 18 | %5.6 | %22.2 | -19% |
KARACA 5 yavruları en başarılı sonuçları kum pistte aldı. Kum pistte 352 koşuda %11.1 galibiyet; Çim pistte 124 koşuda %4.8 galibiyet.
Ağır, yumuşak, ıslak ve sulu pistlerde KARACA 5 yavrularının sonuçları: Çim (25 koşu, %8 galibiyet, ortalama %9); Kum (21 koşu, %9.5 galibiyet, ortalama %10.1).
Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Mil (1400–1700m): 207 koşuda %11.1 galibiyet ve %29 ilk üç oranı.
Atlagel kayıtlarında KARACA 5 babalı 21 at toplam 486 koşuya çıktı ve 46 birincilik kazandı.
Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 01.11.2026).
Analiz araçlarını ve tüm istatistikleri kullanmak için ücretsiz hesap oluştur.