Atlagel Logo

LE HAVRE Aygır istatistikleri ve yavruları

Genel endeks: +35%
4
Yarışan yavru
52
Koşu
%17.3
Galibiyet (9)
%36.5
İlk 3 oranı
4
Koşu kazanan yavru
1
Torun (annenin babası)

LE HAVRE yavruları Atlagel kayıtlarında 4 farklı at ile toplam 52 koşuya çıktı; bu koşularda 9 birincilik (%17.3) ve 19 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %35 üzerinde. 4 yavrudan 4 tanesi (%100) en az bir koşu kazandı. Mesafe olarak en verimli olduğu bant kısa (≤1300m). En çok kazanan yavrusu PERSEVERANCE(Öldü) (13 koşuda 4 birincilik). Annenin babası olarak da 1 torunu 3 koşuya çıktı.

Bugün ve yarın koşacak yavruları 3 at

07.11.2026 · Marseille Borely · 7. koşu · 16:15
1800m Çim · MARINA BRUNELLI
07.11.2026 · Deauville · 3. koşu · 17:15
1900m Sentetik · DORIAN PROVOST
07.11.2026 · Deauville · 5. koşu · 18:25
1900m Sentetik · JEROME CLAUDIC

Zemin, pist durumu ve mesafe karnesi

LE HAVRE yavrularıKum

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Kum geneli18%16.7%27.8+13%
Pist durumu
Normal12%8.3%16.7-14%
Islak1%100%100+31%
Sulu2%0%50-1%
Diğer2%50%50+23%
Ağır şartlar3%33.3%66.7+27%
Mesafe
Kısa (≤1300m)6%33.3%66.7+52%
Mil (1400–1700m)5%0%0-25%
Orta (1800–2100m)7%14.3%14.3-5%

Annenin babası olarak (torunları)Kum

Bu zeminde kayıt yok.

Yavruları 12 at · galibiyete göre

Sütun başlıklarına tıklayarak sıralayabilirsiniz.
YavruAnne / Ann. babasıDoğ.Koşu1.İlk 3En iyi zemin
PERSEVERANCE(Öldü) THIOUVILLE 20201347 Çim
ERENBERK CONTESSINA 20112025 Kum
DIRTY HARRY(Öldü) KALATUNA 2013724 Sentetik
POLDİ(Öldü) VIANE
CARDOUN
20131213 Sentetik
BONTE MOI (FR) OH GOODNESS ME 2018000 —
KEEN MELODY (GB) SET TO MUSIC 2020000 —
NOCE (FR) SIMPLE SOLUTION 2013000 —
PRAIRIE PEARL (FR) PRAIRIE SCILLA 2013000 —
PRETTY DARLING (IRE) HOH MY DARLING 2011000 —
RESTLESS (FR)(Öldü) REINE ZAO 2016000 —
SEA FRONT* (FR) FREEDOM HERSELF 2011000 —
SUMMER SURPRISE (FR) SUMMER EXHIBITION 2011000 —

Sık sorulan sorular

LE HAVRE yavruları hangi pistte daha başarılı?

LE HAVRE yavruları en başarılı sonuçları çim pistte aldı. Çim pistte 16 koşuda %25 galibiyet; Kum pistte 18 koşuda %16.7 galibiyet; Sentetik pistte 18 koşuda %11.1 galibiyet.

LE HAVRE yavruları için en uygun mesafe hangisi?

Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Kısa (≤1300m): 12 koşuda %33.3 galibiyet ve %66.7 ilk üç oranı.

LE HAVRE kaç yavrusu yarıştı?

Atlagel kayıtlarında LE HAVRE babalı 4 at toplam 52 koşuya çıktı ve 9 birincilik kazandı. En çok kazanan yavrusu PERSEVERANCE(Öldü).

Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 07.11.2026).