Atlagel Logo

MURAT 7 Aygır istatistikleri ve yavruları

Genel endeks: -9%
2
Yarışan yavru
100
Koşu
%6
Galibiyet (6)
%32
İlk 3 oranı
1
Koşu kazanan yavru

MURAT 7 yavruları Atlagel kayıtlarında 2 farklı at ile toplam 100 koşuya çıktı; bu koşularda 6 birincilik (%6) ve 32 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %9 altında. 2 yavrudan 1 tanesi (%50) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları mil mesafesinde (1400–1700m) aldı (%7.7 galibiyet, ortalama %9.6). En zayıf kaldığı yer ise çim pistte (%2.6 galibiyet).

Güçlü ve zayıf olduğu koşullar Türkiye ortalamasına göre

Mil (1400–1700m)
+10%
52 koşu · %7.7 galibiyet · %38.5 ilk 3
Kum (genel)
+6%
62 koşu · %8.1 galibiyet · %37.1 ilk 3
Orta (1800–2100m)
-13%
39 koşu · %5.1 galibiyet · %30.8 ilk 3
Çim (genel)
-29%
38 koşu · %2.6 galibiyet · %23.7 ilk 3

Zemin, pist durumu ve mesafe karnesi

MURAT 7 yavrularıKum

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Kum geneli62%8.1%37.1+6%
Mesafe
Kısa (≤1300m)1%0%0-6%
Mil (1400–1700m)29%10.3%44.8+23%
Orta (1800–2100m)26%7.7%38.5+3%
Uzun (2200m+)6%0%0-29%

Annenin babası olarak (torunları)Kum

Bu zeminde kayıt yok.

Yavruları 2 yavrudan en başarılı 0 at

Veritabanında yavru kaydı bulunamadı.

Sık sorulan sorular

MURAT 7 yavruları hangi pistte daha başarılı?

MURAT 7 yavruları en başarılı sonuçları kum pistte aldı. Kum pistte 62 koşuda %8.1 galibiyet; Çim pistte 38 koşuda %2.6 galibiyet.

MURAT 7 yavruları için en uygun mesafe hangisi?

Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Mil (1400–1700m): 52 koşuda %7.7 galibiyet ve %38.5 ilk üç oranı.

MURAT 7 kaç yavrusu yarıştı?

Atlagel kayıtlarında MURAT 7 babalı 2 at toplam 100 koşuya çıktı ve 6 birincilik kazandı.

Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 05.11.2026).