Atlagel Logo

RIDGEWOOD BEN Aygır istatistikleri ve yavruları

Genel endeks: +17%
3
Yarışan yavru
90
Koşu
%13.3
Galibiyet (12)
%32.2
İlk 3 oranı
2
Koşu kazanan yavru

RIDGEWOOD BEN yavruları Atlagel kayıtlarında 3 farklı at ile toplam 90 koşuya çıktı; bu koşularda 12 birincilik (%13.3) ve 29 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %17 üzerinde. 3 yavrudan 2 tanesi (%67) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları mil mesafesinde (1400–1700m) aldı (%13.6 galibiyet, ortalama %9.6). En çok kazanan yavrusu AMED FIRTINASI (IRE) (27 koşuda 10 birincilik).

Güçlü ve zayıf olduğu koşullar Türkiye ortalamasına göre

Mil (1400–1700m)
+28%
44 koşu · %13.6 galibiyet · %38.6 ilk 3
Orta (1800–2100m)
+18%
28 koşu · %17.9 galibiyet · %28.6 ilk 3
Çim (genel)
+18%
66 koşu · %13.6 galibiyet · %31.8 ilk 3

Zemin, pist durumu ve mesafe karnesi

RIDGEWOOD BEN yavrularıKum

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Kum geneli24%12.5%33.3+11%
Mesafe
Kısa (≤1300m)6%0%16.7-19%
Mil (1400–1700m)12%16.7%41.7+24%
Orta (1800–2100m)6%16.7%33.3+9%

Annenin babası olarak (torunları)Kum

Bu zeminde kayıt yok.

Yavruları 3 at · galibiyete göre

Sütun başlıklarına tıklayarak sıralayabilirsiniz.
YavruAnne / Ann. babasıDoğ.Koşu1.İlk 3En iyi zemin
AMED FIRTINASI (IRE) LAURIENNE 2001271022 Çim
BURAKREİS (IRE)(Öldü) FOSTON BRIDGE
RELKINO
19985027 Çim
CAT FIGHTER (IRE)(Öldü) WIND OF CHANGE
SICYOS
19971300 Çim

Sık sorulan sorular

RIDGEWOOD BEN yavruları hangi pistte daha başarılı?

RIDGEWOOD BEN yavruları en başarılı sonuçları çim pistte aldı. Çim pistte 66 koşuda %13.6 galibiyet; Kum pistte 24 koşuda %12.5 galibiyet.

RIDGEWOOD BEN yavruları için en uygun mesafe hangisi?

Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Mil (1400–1700m): 44 koşuda %13.6 galibiyet ve %38.6 ilk üç oranı.

RIDGEWOOD BEN kaç yavrusu yarıştı?

Atlagel kayıtlarında RIDGEWOOD BEN babalı 3 at toplam 90 koşuya çıktı ve 12 birincilik kazandı. En çok kazanan yavrusu AMED FIRTINASI (IRE).

Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 07.11.2026).