Atlagel Logo

SA D 37 64 Aygır istatistikleri ve yavruları

Genel endeks: -37%
3
Yarışan yavru
109
Koşu
%4.6
Galibiyet (5)
%19.3
İlk 3 oranı
2
Koşu kazanan yavru
1
Torun (annenin babası)

SA D 37 64 yavruları Atlagel kayıtlarında 3 farklı at ile toplam 109 koşuya çıktı; bu koşularda 5 birincilik (%4.6) ve 21 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %37 altında. 3 yavrudan 2 tanesi (%67) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları çim pistte aldı (%9.3 galibiyet, ortalama %9.7). En zayıf kaldığı yer ise kum pistte (%1.5 galibiyet). Mesafe olarak en verimli olduğu bant uzun (2200m+). Annenin babası olarak da 1 torunu 50 koşuya çıktı.

Güçlü ve zayıf olduğu koşullar Türkiye ortalamasına göre

Çim (genel)
-3%
43 koşu · %9.3 galibiyet · %27.9 ilk 3
Mil (1400–1700m)
-33%
60 koşu · %6.7 galibiyet · %15 ilk 3
Orta (1800–2100m)
-33%
40 koşu · %2.5 galibiyet · %22.5 ilk 3
Kum (genel)
-54%
66 koşu · %1.5 galibiyet · %13.6 ilk 3

Zemin, pist durumu ve mesafe karnesi

SA D 37 64 yavrularıÇim

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Çim geneli43%9.3%27.9-3%
Mesafe
Kısa (≤1300m)4%0%500%
Mil (1400–1700m)22%13.6%27.3+10%
Orta (1800–2100m)14%7.1%21.4-12%
Uzun (2200m+)3%0%33.3-7%

Annenin babası olarak (torunları)Çim

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Çim geneli30%20%46.7+53%
Mesafe
Kısa (≤1300m)1%0%0-6%
Mil (1400–1700m)27%18.5%48.1+54%
Orta (1800–2100m)1%100%100+33%
Uzun (2200m+)1%0%0-6%

Yavruları 3 yavrudan en başarılı 0 at

Veritabanında yavru kaydı bulunamadı.

Sık sorulan sorular

SA D 37 64 yavruları hangi pistte daha başarılı?

SA D 37 64 yavruları en başarılı sonuçları çim pistte aldı. Çim pistte 43 koşuda %9.3 galibiyet; Kum pistte 66 koşuda %1.5 galibiyet.

SA D 37 64 yavruları için en uygun mesafe hangisi?

Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Uzun (2200m+): 3 koşuda %0 galibiyet ve %33.3 ilk üç oranı.

SA D 37 64 kaç yavrusu yarıştı?

Atlagel kayıtlarında SA D 37 64 babalı 3 at toplam 109 koşuya çıktı ve 5 birincilik kazandı.

Benzer aygırlar Çim pistte başarılı

KALAGLOW +119% PRINCE TUDOR +113% CONTE ZİMON +113% KING PENGUIN +109% SKY ROCKET +108% REVOQUE +102%

Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 06.11.2026).