Atlagel Logo

SELÇUK YILDIZ Aygır istatistikleri ve yavruları

Genel endeks: +154%
2
Yarışan yavru
83
Koşu
%39.8
Galibiyet (33)
%59
İlk 3 oranı
2
Koşu kazanan yavru

SELÇUK YILDIZ yavruları Atlagel kayıtlarında 2 farklı at ile toplam 83 koşuya çıktı; bu koşularda 33 birincilik (%39.8) ve 49 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %154 üzerinde. 2 yavrudan 2 tanesi (%100) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları çim pistte aldı (%46.8 galibiyet, ortalama %9.7). Mesafe olarak en verimli olduğu bant mil (1400–1700m). En çok kazanan yavrusu DÜLDÜL**(Öldü) (46 koşuda 30 birincilik).

Güçlü ve zayıf olduğu koşullar Türkiye ortalamasına göre

Çim (genel)
+185%
62 koşu · %46.8 galibiyet · %66.1 ilk 3
Mil (1400–1700m)
+143%
29 koşu · %44.8 galibiyet · %62.1 ilk 3
Kısa (≤1300m)
+78%
27 koşu · %29.6 galibiyet · %48.1 ilk 3

Zemin, pist durumu ve mesafe karnesi

SELÇUK YILDIZ yavrularıÇim

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Çim geneli62%46.8%66.1+185%
Mesafe
Kısa (≤1300m)20%35%60+93%
Mil (1400–1700m)24%50%66.7+159%
Orta (1800–2100m)13%46.2%69.2+112%
Uzun (2200m+)5%80%80+80%

Annenin babası olarak (torunları)Çim

Bu zeminde kayıt yok.

Yavruları 2 at · galibiyete göre

Sütun başlıklarına tıklayarak sıralayabilirsiniz.
YavruAnne / Ann. babasıDoğ.Koşu1.İlk 3En iyi zemin
DÜLDÜL**(Öldü) AHU 23
SURUÇ 4
1971463038 Çim
HOROŞ(Öldü) GÜNER 5 197137311 Çim

Sık sorulan sorular

SELÇUK YILDIZ yavruları hangi pistte daha başarılı?

SELÇUK YILDIZ yavruları en başarılı sonuçları çim pistte aldı. Çim pistte 62 koşuda %46.8 galibiyet; Kum pistte 21 koşuda %19 galibiyet.

SELÇUK YILDIZ yavruları için en uygun mesafe hangisi?

Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Mil (1400–1700m): 29 koşuda %44.8 galibiyet ve %62.1 ilk üç oranı.

SELÇUK YILDIZ kaç yavrusu yarıştı?

Atlagel kayıtlarında SELÇUK YILDIZ babalı 2 at toplam 83 koşuya çıktı ve 33 birincilik kazandı. En çok kazanan yavrusu DÜLDÜL**(Öldü).

Benzer aygırlar Çim pistte başarılı

KALAGLOW +119% PRINCE TUDOR +113% CONTE ZİMON +113% KING PENGUIN +109% SKY ROCKET +108% REVOQUE +102%

Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 07.11.2026).