Atlagel Logo

SHAMALGAN Aygır istatistikleri ve yavruları

Genel endeks: +15%
3
Yarışan yavru
76
Koşu
%13.2
Galibiyet (10)
%31.6
İlk 3 oranı
3
Koşu kazanan yavru

SHAMALGAN yavruları Atlagel kayıtlarında 3 farklı at ile toplam 76 koşuya çıktı; bu koşularda 10 birincilik (%13.2) ve 24 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %15 üzerinde. 3 yavrudan 3 tanesi (%100) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları mil mesafesinde (1400–1700m) aldı (%14.8 galibiyet, ortalama %9.6). En çok kazanan yavrusu BELFAST (23 koşuda 5 birincilik).

Güçlü ve zayıf olduğu koşullar Türkiye ortalamasına göre

Mil (1400–1700m)
+25%
27 koşu · %14.8 galibiyet · %37 ilk 3
Orta (1800–2100m)
+23%
36 koşu · %16.7 galibiyet · %33.3 ilk 3
Kum (genel)
+13%
50 koşu · %16 galibiyet · %26 ilk 3
Kum · Normal
+12%
46 koşu · %15.2 galibiyet · %26.1 ilk 3

Zemin, pist durumu ve mesafe karnesi

SHAMALGAN yavrularıKum

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Kum geneli50%16%26+13%
Pist durumu
Normal46%15.2%26.1+12%
Islak2%0%0-12%
Sulu1%100%100+30%
Diğer1%0%0-6%
Ağır şartlar3%33.3%33.3+16%
Mesafe
Kısa (≤1300m)4%0%25-10%
Mil (1400–1700m)15%13.3%20-2%
Orta (1800–2100m)31%19.4%29+22%

Annenin babası olarak (torunları)Kum

Bu zeminde kayıt yok.

Yavruları 5 at · galibiyete göre

Sütun başlıklarına tıklayarak sıralayabilirsiniz.
YavruAnne / Ann. babasıDoğ.Koşu1.İlk 3En iyi zemin
BELFAST BAIADERA 20192356 Kum
MİRA CETİ ABOVE BOARD 20232337 Kum
GOLDEN APPLE GILYANA 202230211 Sentetik
KAHRAMAN (FR) TEORIS 2020000 —
RETAINER(Öldü) KASTIYA 2019000 —

Sık sorulan sorular

SHAMALGAN yavruları hangi pistte daha başarılı?

SHAMALGAN yavruları en başarılı sonuçları kum pistte aldı. Kum pistte 50 koşuda %16 galibiyet; Çim pistte 19 koşuda %5.3 galibiyet.

SHAMALGAN yavruları için en uygun mesafe hangisi?

Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Mil (1400–1700m): 27 koşuda %14.8 galibiyet ve %37 ilk üç oranı.

SHAMALGAN kaç yavrusu yarıştı?

Atlagel kayıtlarında SHAMALGAN babalı 3 at toplam 76 koşuya çıktı ve 10 birincilik kazandı. En çok kazanan yavrusu BELFAST.

Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 05.11.2026).