Atlagel Logo

YEDİKULELİ Aygır istatistikleri ve yavruları

Genel endeks: +51%
2
Yarışan yavru
38
Koşu
%21.1
Galibiyet (8)
%42.1
İlk 3 oranı
1
Koşu kazanan yavru

YEDİKULELİ yavruları Atlagel kayıtlarında 2 farklı at ile toplam 38 koşuya çıktı; bu koşularda 8 birincilik (%21.1) ve 16 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %51 üzerinde. 2 yavrudan 1 tanesi (%50) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları orta mesafede (1800–2100m) aldı (%25.9 galibiyet, ortalama %10). En çok kazanan yavrusu MASTER URBAN (35 koşuda 8 birincilik).

Güçlü ve zayıf olduğu koşullar Türkiye ortalamasına göre

Orta (1800–2100m)
+64%
27 koşu · %25.9 galibiyet · %48.1 ilk 3
Kum (genel)
+56%
36 koşu · %22.2 galibiyet · %44.4 ilk 3
Kum · Normal
+46%
32 koşu · %18.8 galibiyet · %43.8 ilk 3

Zemin, pist durumu ve mesafe karnesi

YEDİKULELİ yavrularıKum

KoşulKoşu1.İlk 3Endeks
Kum geneli36%22.2%44.4+56%
Pist durumu
Normal32%18.8%43.8+46%
Islak3%33.3%33.3+17%
Diğer1%100%100+31%
Ağır şartlar3%33.3%33.3+16%
Mesafe
Kısa (≤1300m)2%0%0-12%
Mil (1400–1700m)5%20%20+6%
Orta (1800–2100m)27%25.9%48.1+61%
Uzun (2200m+)2%0%100+9%

Annenin babası olarak (torunları)Kum

Bu zeminde kayıt yok.

Yavruları 3 at · galibiyete göre

Sütun başlıklarına tıklayarak sıralayabilirsiniz.
YavruAnne / Ann. babasıDoğ.Koşu1.İlk 3En iyi zemin
MASTER URBAN LADY NATUSCHKA 201635816 Kum
BLACK BURJ SİYAH ATEŞ 2016300 —
DIVINA COMMEDIA 2016 Tayı(Öldü) DIVINA COMMEDIA 2016000 —

Sık sorulan sorular

YEDİKULELİ yavruları hangi pistte daha başarılı?

YEDİKULELİ yavruları en başarılı sonuçları kum pistte aldı. Kum pistte 36 koşuda %22.2 galibiyet.

YEDİKULELİ yavruları için en uygun mesafe hangisi?

Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Orta (1800–2100m): 27 koşuda %25.9 galibiyet ve %48.1 ilk üç oranı.

YEDİKULELİ kaç yavrusu yarıştı?

Atlagel kayıtlarında YEDİKULELİ babalı 2 at toplam 38 koşuya çıktı ve 8 birincilik kazandı. En çok kazanan yavrusu MASTER URBAN.

Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 06.11.2026).