ARIZONA RED yavruları Atlagel kayıtlarında 24 farklı at ile toplam 262 koşuya çıktı; bu koşularda 15 birincilik (%5.7) ve 48 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %37 altında. 24 yavrudan 7 tanesi (%29) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları normal çim pistte aldı (%5.6 galibiyet, ortalama %9.3). En zayıf kaldığı yer ise kum pistte (%5.6 galibiyet). Mesafe olarak en verimli olduğu bant uzun (2200m+). En çok kazanan yavrusu HALİLŞAH (50 koşuda 5 birincilik). Annenin babası olarak da 10 torunu 98 koşuya çıktı.
| Koşul | Koşu | 1. | İlk 3 | Endeks |
|---|---|---|---|---|
| Çim geneli | 91 | %6.6 | %23.1 | -21% |
| Pist durumu | ||||
| Normal | 72 | %5.6 | %25 | -19% |
| Yumuşak | 15 | %6.7 | %13.3 | -21% |
| Ağır | 4 | %25 | %25 | +15% |
| Ağır şartlar | 19 | %10.5 | %15.8 | -10% |
| Mesafe | ||||
| Kısa (≤1300m) | 41 | %7.3 | %24.4 | -16% |
| Mil (1400–1700m) | 20 | %10 | %20 | -8% |
| Orta (1800–2100m) | 22 | %4.5 | %18.2 | -25% |
| Uzun (2200m+) | 8 | %0 | %37.5 | -12% |
| Koşul | Koşu | 1. | İlk 3 | Endeks |
|---|---|---|---|---|
| Çim geneli | 32 | %15.6 | %28.1 | +16% |
| Pist durumu | ||||
| Normal | 24 | %8.3 | %20.8 | -12% |
| Yumuşak | 7 | %42.9 | %57.1 | +68% |
| Ağır | 1 | %0 | %0 | -6% |
| Ağır şartlar | 8 | %37.5 | %50 | +62% |
| Mesafe | ||||
| Kısa (≤1300m) | 15 | %13.3 | %20 | -3% |
| Mil (1400–1700m) | 15 | %20 | %40 | +36% |
| Orta (1800–2100m) | 2 | %0 | %0 | -12% |
| Yavru | Anne / Ann. babası | Doğ. | Koşu | 1. | İlk 3 | En iyi zemin |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HALİLŞAH | CAPRICE CLASSIC | 2015 | 50 | 5 | 13 | Çim |
| METAFORA | INNOCENCE | 2015 | 19 | 3 | 7 | Çim |
| RAN | AMANDLA | 2016 | 23 | 2 | 5 | Sentetik |
| GLORY LADY | INNOCENCE | 2014 | 19 | 2 | 5 | Kum |
| DEMİRALP | MARSEILLAISE | 2016 | 40 | 1 | 7 | Çim |
| BLACKSMITH | LİDYA | 2017 | 7 | 1 | 3 | Kum |
| WONDER WOMAN | HIGH HOPE | 2016 | 13 | 1 | 2 | Çim |
| SILENT LOVE | HIGH HOPE | 2015 | 4 | 0 | 3 | Kum |
| SILA KHAN | SILA KIZ | 2014 | 13 | 0 | 1 | Kum |
| ARIZONA DREAM(Öldü) | HIGH HOPE | 2014 | 7 | 0 | 1 | Kum |
| POTEMKIN | BARTOYA | 2017 | 4 | 0 | 1 | Sentetik |
| PUSULA(Öldü) | SATYA | 2016 | 15 | 0 | 0 | Çim |
| RED TULIP(Öldü) | GOLD TULIP | 2017 | 11 | 0 | 0 | Çim |
| ARIZONA LOVE | LOVING YOU | 2014 | 11 | 0 | 0 | Kum |
| İNCİ KHAN(Öldü) | İNCİLAY | 2014 | 7 | 0 | 0 | Kum |
| ARIZONA FIRE | LILY PAD | 2016 | 4 | 0 | 0 | Kum |
| KURT GÖZÜ | YALÇINRÜZGAR | 2015 | 4 | 0 | 0 | Kum |
| ZUHAL SULTAN(Öldü) | MİKADO | 2021 | 3 | 0 | 0 | Çim |
| EYE BABY | MARSEILLAISE | 2015 | 2 | 0 | 0 | — |
| POETIC | ŞİİR GİBİ | 2017 | 2 | 0 | 0 | — |
| ARIZONA WIND | MARSEILLAISE | 2014 | 1 | 0 | 0 | — |
| NEXT ONE | REDROCK | 2015 | 1 | 0 | 0 | — |
| SANCHEZ | MONO ROMANTICA | 2016 | 1 | 0 | 0 | — |
| TUNÇBİLEK | HILL POINT | 2016 | 1 | 0 | 0 | — |
| ALL THE RED 2015 Tayı | ALL THE RED | 2015 | 0 | 0 | 0 | — |
| ARIZONA SWEET | SWEETHEART | 2017 | 0 | 0 | 0 | — |
| LOVING YOU 2017 Tayı(Öldü) | LOVING YOU | 2017 | 0 | 0 | 0 | — |
| RED JEWEL | JEWEL ON THE NILE | 2016 | 0 | 0 | 0 | — |
| WABUNABA | REDROCK | 2017 | 0 | 0 | 0 | — |
ARIZONA RED yavruları en başarılı sonuçları çim pistte aldı. Çim pistte 91 koşuda %6.6 galibiyet; Kum pistte 161 koşuda %5.6 galibiyet.
Ağır, yumuşak, ıslak ve sulu pistlerde ARIZONA RED yavrularının sonuçları: Çim (19 koşu, %10.5 galibiyet, ortalama %9); Kum (13 koşu, %0 galibiyet, ortalama %10.1).
Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Uzun (2200m+): 11 koşuda %0 galibiyet ve %36.4 ilk üç oranı.
Atlagel kayıtlarında ARIZONA RED babalı 24 at toplam 262 koşuya çıktı ve 15 birincilik kazandı. En çok kazanan yavrusu HALİLŞAH.
Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 05.11.2026).
Analiz araçlarını ve tüm istatistikleri kullanmak için ücretsiz hesap oluştur.