HORASANLI yavruları Atlagel kayıtlarında 25 farklı at ile toplam 414 koşuya çıktı; bu koşularda 45 birincilik (%10.9) ve 126 kez ilk üç derecesi elde etti. Genel başarısı Türkiye ortalamasının %6 üzerinde. 25 yavrudan 14 tanesi (%56) en az bir koşu kazandı. Yavruları en başarılı sonuçları orta mesafede (1800–2100m) aldı (%17 galibiyet, ortalama %10). En zayıf kaldığı yer ise çim pistte (%1.6 galibiyet). En çok kazanan yavrusu TARIKHAN (50 koşuda 21 birincilik). Annenin babası olarak da 5 torunu 101 koşuya çıktı.
| Koşul | Koşu | 1. | İlk 3 | Endeks |
|---|---|---|---|---|
| Kum geneli | 339 | %13 | %33 | +19% |
| Pist durumu | ||||
| Normal | 287 | %12.9 | %31.7 | +17% |
| Islak | 18 | %22.2 | %44.4 | +42% |
| Diğer | 29 | %10.3 | %41.4 | +15% |
| Ağır şartlar | 18 | %22.2 | %44.4 | +41% |
| Mesafe | ||||
| Kısa (≤1300m) | 136 | %10.3 | %26.5 | -1% |
| Mil (1400–1700m) | 117 | %10.3 | %33.3 | +10% |
| Orta (1800–2100m) | 83 | %20.5 | %42.2 | +53% |
| Uzun (2200m+) | 3 | %33.3 | %66.7 | +22% |
| Koşul | Koşu | 1. | İlk 3 | Endeks |
|---|---|---|---|---|
| Kum geneli | 51 | %9.8 | %27.5 | -4% |
| Pist durumu | ||||
| Normal | 44 | %11.4 | %29.5 | +6% |
| Islak | 3 | %0 | %0 | -17% |
| Diğer | 4 | %0 | %25 | -11% |
| Ağır şartlar | 3 | %0 | %0 | -17% |
| Mesafe | ||||
| Kısa (≤1300m) | 13 | %0 | %23.1 | -24% |
| Mil (1400–1700m) | 28 | %17.9 | %35.7 | +31% |
| Orta (1800–2100m) | 10 | %0 | %10 | -32% |
| Yavru | Anne / Ann. babası | Doğ. | Koşu | 1. | İlk 3 | En iyi zemin |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TARIKHAN | ŞEBO | 2013 | 50 | 21 | 36 | Kum |
| BİLBİLAN | ARTVİN GÜZELİ | 2013 | 50 | 9 | 19 | Kum |
| HORASANGÜNEŞİ(Öldü) | YAZ GÜNEŞİ | 2012 | 50 | 4 | 18 | Kum |
| BABALAMİH | HURİKIZI | 2014 | 23 | 1 | 7 | Çim |
| BABABÜLENT(Öldü) | GÜLSEVER | 2014 | 23 | 1 | 6 | Kum |
| ILIÇLIM | KAŞENİM | 2013 | 17 | 1 | 6 | Kum |
| BOZTALİZOK | PERİPEYKER | 2012 | 11 | 1 | 5 | Kum |
| İLİZ | İLAY | 2014 | 23 | 1 | 4 | Kum |
| TEKTAŞGÜLÜ | ÇIKMAZ SOKAK | 2012 | 19 | 1 | 4 | Kum |
| SAĞIRLI ŞAH | AYTENKIZI | 2014 | 16 | 1 | 4 | Kum |
| BERCAKIZI | BERCA | 2012 | 15 | 1 | 3 | Kum |
| AYGÖNÜLBİR(Öldü) | PERİ | 2012 | 13 | 1 | 1 | Kum |
| ETEMAĞA | ÇATIRAYKIZI | 2014 | 11 | 1 | 1 | Kum |
| KARAMUÇO | ÖZBEK SULTAN | 2014 | 5 | 1 | 1 | Kum |
| ARAPAHO(Öldü) | BİLGENERİŞ | 2013 | 20 | 0 | 4 | Kum |
| GÜZELSOY | GÖZDESOY | 2014 | 14 | 0 | 4 | Kum |
| DOST SALİM(Öldü) | DEVRİYE | 2013 | 26 | 0 | 3 | Kum |
| KIZIM BAHAR | KIZIMBEYBİN | 2014 | 6 | 0 | 0 | Kum |
| ZÜLHA | KEJJE | 2014 | 6 | 0 | 0 | Kum |
| ALİŞBEY | EZGİTAY | 2012 | 5 | 0 | 0 | Çim |
| BEYAZHANIM | DİLŞADHANIM | 2012 | 3 | 0 | 0 | Kum |
| PİRUPAK | ESMANUR | 2013 | 3 | 0 | 0 | Çim |
| KÜÇÜK EYLÜL(Öldü) | ŞERBET | 2012 | 2 | 0 | 0 | Kum |
| MÜŞFİK HAN | ZARAFET | 2012 | 2 | 0 | 0 | Kum |
| ÜNLÜJET | CANAN 3 | 2012 | 1 | 0 | 0 | — |
| ADIMTURAN | ADIMROJİN | 2014 | 0 | 0 | 0 | — |
| ASİL BEDİHA | GÜLGÜN HANIM | 2012 | 0 | 0 | 0 | — |
| AYDANHANIM 2012 Tayı(Öldü) | AYDANHANIM | 2012 | 0 | 0 | 0 | — |
| AYSEN 2012 Tayı(Öldü) | AYSEN | 2012 | 0 | 0 | 0 | — |
| ÇELEBİ BEY | RULA | 2012 | 0 | 0 | 0 | — |
| EFTALYA 2012 Tayı | EFTALYA | 2012 | 0 | 0 | 0 | — |
| HORASANLI KAMİL | ŞERAHLI | 2012 | 0 | 0 | 0 | — |
| İLAY 2012 Tayı(Öldü) | İLAY | 2012 | 0 | 0 | 0 | — |
| KIVIRCIK | BARDACIK | 2012 | 0 | 0 | 0 | — |
| KOŞTURAN 2012 Tayı | KOŞTURAN | 2012 | 0 | 0 | 0 | — |
| NURSOLMAZ 2014 Tayı(Öldü) | NURSOLMAZ | 2014 | 0 | 0 | 0 | — |
| PRENSES NEJLA | SASHA | 2013 | 0 | 0 | 0 | — |
| ROJOLİDA | DURUCAN | 2014 | 0 | 0 | 0 | — |
| SİLİSYUM 2014 Tayı(Öldü) | SİLİSYUM | 2014 | 0 | 0 | 0 | — |
| SON SULTAN | NURSULTAN | 2012 | 0 | 0 | 0 | — |
| ŞAHSEREN 2012 Tayı | ŞAHSEREN | 2012 | 0 | 0 | 0 | — |
| TURANOĞLU | BÜYÜKNURTAÇ | 2014 | 0 | 0 | 0 | — |
| ÜNLÜKAN(Öldü) | ÜNLÜKIZ | 2012 | 0 | 0 | 0 | — |
| VATIR LİLİ | ÜNLÜKIZ | 2014 | 0 | 0 | 0 | — |
HORASANLI yavruları en başarılı sonuçları kum pistte aldı. Kum pistte 339 koşuda %13 galibiyet; Çim pistte 63 koşuda %1.6 galibiyet.
Ağır, yumuşak, ıslak ve sulu pistlerde HORASANLI yavrularının sonuçları: Çim (15 koşu, %0 galibiyet, ortalama %9); Kum (18 koşu, %22.2 galibiyet, ortalama %10.1).
Yavrularının en verimli olduğu mesafe bandı Orta (1800–2100m): 106 koşuda %17 galibiyet ve %38.7 ilk üç oranı.
Atlagel kayıtlarında HORASANLI babalı 25 at toplam 414 koşuya çıktı ve 45 birincilik kazandı. En çok kazanan yavrusu TARIKHAN.
Endeks, yavruların o koşuldaki galibiyet (%40) ve ilk 3 (%60) oranlarının Türkiye ortalamasıyla karşılaştırmasıdır; +%20, ortalamadan %20 daha başarılı demektir. Az koşulu istatistikler ortalamaya doğru düzeltilir. Veriler Atlagel veritabanındaki koşu kayıtlarından her gün yeniden hesaplanır (son güncelleme: 05.11.2026).
Analiz araçlarını ve tüm istatistikleri kullanmak için ücretsiz hesap oluştur.